-6°C pochmurno z przejaśnieniami

Koniec marzeń Motoru o II lidze?

Piłka Nożna, Koniec marzeń Motoru lidze - zdjęcie, fotografia

Porażka z Orlętami Radzyń Podlaski znacznie oddaliła awans do II ligi dla piłkarzy lubelskiego Motoru. Gracze z Koziego Grodu mieli wszystko w swoich nogach, teraz niestety musza liczyć na potknięcie rywali.

Po wspaniałej wiośnie, kilku wpadkach rywali, Motor Lublin zaczął realnie liczyć się w walce o awans do II ligi. Podopieczni Marcina Sasala, którym przed rundą rewanżową mało kto dawał szansę na walkę o czołowe lokaty, pokazali, ze w piłkę grać umieją. Na dwie kolejki przed końcem tracili 3 punkty do Garbarni Kraków, która jednak w minionej kolejce pauzowała, a ewentualne zwycięstwo graczy Motoru dawało by im pozycję lidera i komfort przed ostatnim meczem w sezonie.

Niestety piłkarze z Lublina przegrali dość dotkliwie w Radzyniu z miejscowymi Orlętami, przez co przed ostatnią serią gier tracą do zespołu z małopolski 3 punkty. Teoretycznie wszystko jest jeszcze możliwe. Garbarnia musiałaby przegrać przed własną publicznością z Unią Tarnów, a Motor musi pokonać Resovię w Rzeszowie. Więc dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe... Mamy nadzieję, że ambicje kibiców oraz wszystkich związanych ze środowiskiem Motoru zostaną zaspokojonego i za rok zobaczymy Motor na II-ligowym poziomie.

Koniec marzeń Motoru o II lidze? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się