-8°C pochmurno z przejaśnieniami

Zawody Taekwon-Do na Globusie

Sport - inne, Zawody Taekwon Globusie - zdjęcie, fotografia

Lubelski Sportowy Klub Taekwon-Do przy współpracy z Polskim Związkiem Taekwon-Do i Europejską Federacją Taekwon-Do jest organizatorem VIII Pucharu Europy Taekwon-Do oraz Międzynarodowego Pucharu Taekwon-do Dzieci i Kadetów, który odbędzie się w terminie 09-11.06.2017 r. (piątek-niedziela) w Hali Globus.

Jest to jedna z imprez celebrujących obchody 700-lecia miasta Lublin.

Puchar Europy  to czwarta w kolejności najważniejszych imprez w środowisku Taekwon-Do, pod względem ważności i zainteresowania wśród zawodników, działaczy, trenerów i widzów.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło 1005 uczestników z 24 państw europejskich tj: Anglia, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Cypr, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Izrael, Łotwa, Mołdawia, Norwegia, Polska, Rumunia, Rosja, Szkocja, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Ukraina, Węgry,

Lublin i województwo lubelskie reprezentować będzie 133 zawodników z 6 klubów.

Uwieńczeniem pucharu będzie gala finałowa pod nazwą "Noc Wojowników", która odbędzie się w sobotę, 10. czerwca w godz. 19:00- 20:30. Podczas Gali widzowie będą mogli zobaczyć pojedynki najlepszych zawodników Europy w walkach, układach czy walce tradycyjnej. Dodatkowo pomiędzy finałami Taekwon-Do czas umilą niezwykłe występy artystyczne, taneczne i muzyczne. Galę poprowadzi pan Tomasz Jasina, komentator sportowy TVP.

Wstęp na finały jest odpłatny w kwocie 10zł - osoby dorosłe, 5 zł - dzieci.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w godzinach 9:00 - 15:00 w biurze Polskiego Związku Taekwon-Do mieszczącego się, przy ulicy Milenijnej 5b w Lublinie,

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na VIII Puchar Europy Taekwon-Do i jego gale finałową.
 

źródło: mosir.lublin.eu

Zawody Taekwon-Do na Globusie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się