Pogoda Warszawa


27°C

  bezchmurnie

 • ciśnienie: 1001 hPa
 • wiatr: 5.56 m/s
 • wschód: 06:14:44
 • zachód: 18:29:37

pełna prognoza pogody

Kronika kryminalna
Kronika kryminalna

Wiadomości

 • Właściwy moment na zmianę opon

  Kiedy najlepiej zmienić opony zimowe na letnie i czym właściwie się między sobą różnią? To pytanie zadaje sobie wielu, nie tylko początkujących kierowców.Kiedy najlepiej zmienić opony zimowe na letnie i czym właściwie się między sobą różnią? To pytanie zadaje sobie wielu, nie tylko początkujących kierowców. Producenci prześcigają się w przedstawianiu kolejnych argumentów, które udowadniają, iż ten podział nie jest tylko wymysłem na potrzeby sprzedaży, ale odpowiada realnym warunkom na drodze. Dlaczego należy zmieniać opony i jak przekłada się to na bezpieczeństwo jazdy? Opony letnie od zimowych różnią się przede wszystkim wyglądem i specyfiką bieżnika – to cecha zauważalna gołym okiem nawet dla laika. W oponach zimowych znajdziemy o wiele więcej nacięć i rowków charakterystycznych dla kilku wzorów bieżnika, m.in. „blokowego”, „ciągnącego” czy „żebrowego”. Wszystko po to, by opona posiadała lepszą przyczepność. Kolejna różnica jest niezauważalna gołym okiem – chodzi mianowicie o materiał, z którego zbudowana jest opona. Krzemionka zawarta w skład


 • Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy

  Przedstawiamy najnowsze oferty pracy: - NAUCZYCIEL ARCHITEKTURY WNĘTRZ; - SPECJALISTA DS. BUDOWNICTWA; - SPRZEDAWCA; - POMOC OPIEKUŃCZA; - POKOJOWA; - PRACOWNIK OCHRONY; - MONTER INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA I WOD.-KAN.


 • Przedstawimy najnowsze statystyki policyjne

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi statystykami policyjnymi, tym razem z 20 czerwca.Wczoraj funkcjonariusze interweniowali w sumie 556 razy, z czego 5 z nich dotyczyło wypadków drogowych, w których nikt nie zginął, a 11 osób zostało rannych. Policjanci kolizje rozstrzygali 69 razy. Na gorącym uczynku udało się zatrzymać 36 osób, z czego 10 to pijani kierowcy.


 • Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy:- SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU (UE, RYNEK PAKISTAŃSKI) - PRACOWNIK GOSPODARCZY; - NAUCZYCIEL


 • Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi statystykami policyjnymi

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi statystykami policyjnymi, z 18 czerwca.Wczoraj Policjanci interweniowali w sumie 613 razy, 2 z nich dotyczyły wypadków drogowych, w których nikt nie zginął, a 2 osoby zostały ranne. Funkcjonariusze 25 razy rozstrzygali kolizje drogowe. Na gorącym uczynku udało się zatrzymać 34 osoby, z czego 23 to pijani kierowcy.


 • Przedstawiamy najnowsze oferty pracy

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy: - KIEROWCA / KUERIER; - PRACOWNIK OCHRONY BEZ LICENCJI


Forum

Partnerzy

Ogłoszenia

Baza Firm

pełna wersja portalu